Blog > Komentarze do wpisu

02.07.2008 - WIEDEŃ, Austria - Gasometer


foto: Tomislav Tomic
Relacja Shirley z koncertu.

Setlista:
Intro
Uninvited
All I Really Want
Eight Easy Steps
Citizen Of The Planet
Head Over Feet
Versions Of Violence
Perfect
Unprodigal Daughter
Hand In My Pocket
That Particular Time
Moratorium
Tapes

Underneath (piano)
You Learn

Ironic
Thank U


Wiedeń był jednym z trzech miast (obok Berlina i Pragi) w naszej części Europy, do których miała zawitać podczas trasy Alanis. Dlatego na wiedeńskim koncercie pojawili się forumowicze - nootka i Pat z ich polską flagą oraz nasza sąsiadka z południa Shirley. Niezłe zamieszanie zrobili podobno chorwaccy fani, bardzo mocno dając wyraz swojej radości w pierwszym rzędzie.

Relacja Shirley z koncertu:
Byłam na koncercie i nie miałam nic do chorwackich fanów, byli mili kiedy rozmawiałam z nimi przed koncertem. Ale muszę powiedzieć, że ich zachowanie w trakcie koncertu było czasami niewyobrażalne. Jeden z nich miał trąbkę, jaką bierze się na mecze piłki nożnej i używał jej podczas wolnych piosenek, a chłopak obok mnie zaczął grać na harmonijce "Hand In My Pocket" podczas "Moratorium"! Dziewczyna z długimi do tyłka włosami zapomniała, że nie jest na koncercie Iron Maiden - wywijała nimi tak mocno, że kompletnie zepsuła koncert ludziom stojącym za nią.

Koncert był dobry, zespół był świetny, Alanis brzmiała niesamowicie, wyglądała na szczęśliwą. Miała trochę bardziej kręcone włosy niż na ostatnich koncertach i świetny soczysty tyłeczek, który poruszał się w rytm jej podskoków. A ten okropny tatuaż dookoła jej ramienia zniknął na tym koncercie - więc nie był prawdziwy.

Byłam w pierwszym rzędzie, śpiewałam i skakałam, ale z poszanowaniem dla innych ludzi, więc nie skakałam na nich. Widziałam Toma (chłopaka Alanis) po prawej stronie zaraz za sceną, Alanis robiła w jego kierunku różne romantyczne gesty podczas "Head Over Feet".

Koncert bardzo mi sie podobał, ale jednocześnie miałam uczucie, że Alanis wcale nie chciała tam być - wydawało mi się, że wolałaby być ze swoim mężczyzną i z przyjaciółmi, pić tequile, a nie być na scenie. Hmm.. ale to może tylko moje wrażenie.

foto: dax-photo.com

foto: self-conscious on the couch

foto: trying to Evolve

foto: Tomislav Tomic


więcej zdjęć: fabulousfreak.com

Citizen of The Planet


Thank U


Head Over Feet


piątek, 25 lipca 2008, dookola-alanis

Polecane wpisy

  • 12.08.2008 - PRAGA, Czechy - Congress Center

    Na tym koncercie byłam! SETLISTA: Moratorium Intro Uninvited All I Really Want Eight Easy Steps Perfect Citizen of The Planet Head Over Feet Unprodigal Daughte

  • 10.07.2008 - KOLONIA, Niemcy - Tanzbrunnen

    foto: fabulousfreak.com Ostatni niemiecki koncert na trasie. SETLISTA: Moratorium intro Uninvited All I Really Want 8 Easy Steps Not As We Citizen Of The Plane

  • 09.07.2008 - HAMBURG, Niemcy - CCH

    foto: fabulousfreak.com Akustyczne "Versions of Violence"! Kolejna relacja Drake'a. SETLISTA: Intro Uninvited All I Really Want Eight Easy Steps Not As We Citi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


NOWE PIOSENKI:
RECEIVE


GUARDIAN


Havoc and Bright Lights
amazon.com | okładka___________________________________________

MAGICAL CHILD


Every Mothet Counts 2012
| starbucksstore.com |


______________________________________________________________________________________

ZDJĘCIA:FANLISTING:
PRZYJACIELE:


front row strefa alanis 

morissette


AlanisWEB - polska 

strona o Alanis Morissette
NASZE BANERY:
AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

Add Link - Suggest Link - Submit URL Directory tło