Blog > Komentarze do wpisu

08.07.2008 - BERLIN, Niemcy - Tempodrom


foto: fabulousfreak.com
Relacja z koncertu autorstwa Drake'a.

SETLISTA:
Moratorium intro
Uninvited
All I Really Want
8 Easy Steps
Not As We (auoustic)
Citizen Of The Planet
Head Over Feet
Unprodigal Daughter
Versions Of Violence
That Particular Time
Hand In My Pocket
Moratorium
You Oughta Know
Tapes

Underneath
You Learn

Ironic
Thank U


Krótka relacja Drake'a (pełna wersja TUTAJ):
Jak wiecie miałem doskonale miejsce, w pierwszym rzędzie, w centralnym sektorze przed scena, właściwie jedno z szczęściu najlepszych miejsc w całej hali (nie żebym sie chwalił). Wszedłem do hali gdy już prawie wszyscy siedzieli w niej, ja tak przechodziłem na ochach wszystkich do pierwszego rzędu.. Napatrzyłem sie wiec do woli. niby blisko, ale jednak daleko, dalej niż wtedy gdy są barierki. moim sąsiadem był... ten Niemiec z wielkiej trojki!!! Myślalem ze go zatłukę... sk... zgarnął mi setlistę którą to Jason chciał mi podarować...!!!! Ale setlistę i tak mam... było o nią bardzo ciężko.. sposób w jaki ją zdobyłem to hańba na honorze dla mnie jako największego fana Alanis... podobno cel uświęca środki, ale czuję się z tym okropnie... chociaż... najważniejsze ze ja mam..

Alanis jest tylko lekko zaokrąglona, w ogóle nie jest gruba!!! wygląda świetnie.... koncert był świetny, ale... nie obyło sie bez zgrzytów. od razu ten koleś obok mnie wstał jak Alanis weszła, a ja tez. Przez cale Uninvited staliśmy tylko my z całej hali, potem wstali inni abyśmy my im nie zasłaniali... daliśmy z nim czadu, nie ma co..

Alanis wchodzi, pierwsze sekundy Uninvited, zwraca sie w moją stronę i... już myślalem ze poleci pierwsze powłóczyste, a tu.... ALANIS OTWARTA DŁONIĄ PUKA SIE W CZOŁO!!!!!!!!!!! Jakby mi ktoś dał po buzi... jednak to wcale nie jest takie przyjemne dostać od Alanis po buzi, o nie... ten gest powtórzyła podczas You Learn, ale jak sie okazało to nie było do mnie... kogoś tuż obok mnie.. na mnie patrzyła rzadko, ale dobre i to. nie było tym razem powłóczystych dla nikogo, prawie cały czas oczy miała utkwione gdzieś w dali, a jak na mnie popatrzyła to wzrok miała taki... pusty, bez emocji, jak... lalka... skończyła sie pewna epoka...

Strasznie mi przykro o tym mówic, ale... Alanis w czasie koncertu opadła z sił, dużo pila i.... ZAŻYWAŁA TLENU!!!!!!!!!!!!! Wszystko było tak aby jak najmniej się męczyła, wersje utworów tez były takie łagodne.... strasznie mi było jej żal gdy na to patrzyłem.

Fenomenalna wersja Not As We, gdzie Alanis na koniec zrobiła taki gest... jakiego jeszcze w życiu nie widziałem... nie obyło sie bez incydentu z robieniem zdjęć, podczas That Particular Time Alanis zasłaniała się dłonią przed fleszami, natychmiast zereagowała ochrona.... to było bardzo przykre, jak zaszczute, bezbronne zwierzę w klatce które każdy chce oglądać...

foto: fabulousfreak.com

A tak była reklamowana w Berlinie nowa płyta Alanis (foto: nevado):


Thank U


Not As We


Tapes:


Underneath:


więcej filmików na youtube.com
sobota, 16 sierpnia 2008, dookola-alanis

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


NOWE PIOSENKI:
RECEIVE


GUARDIAN


Havoc and Bright Lights
amazon.com | okładka___________________________________________

MAGICAL CHILD


Every Mothet Counts 2012
| starbucksstore.com |


______________________________________________________________________________________

ZDJĘCIA:FANLISTING:
PRZYJACIELE:


front row strefa alanis 

morissette


AlanisWEB - polska 

strona o Alanis Morissette
NASZE BANERY:
AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

Add Link - Suggest Link - Submit URL Directory tło