Blog > Komentarze do wpisu

09.07.2008 - HAMBURG, Niemcy - CCH


foto: fabulousfreak.com
Akustyczne "Versions of Violence"! Kolejna relacja Drake'a.

SETLISTA:
Intro
Uninvited
All I Really Want
Eight Easy Steps
Not As We
Citizen Of The Planet
Head Over Feet
Unprodigal Daughter
Versions Of Violence (acoustic)
That Particular Time
Hand In My Pocket
Moratorium
You Oughta Know
Tapes

You Learn
Ironic

Thank You

Relacja Drake'a
Zapomnijcie o tym co było. Już po koncercie w condress centrum. no i jak..?? Alanis dała.... FENOMENALNY KONCERT !!!!! O wiele lepszy niż w tej operze. Ci co byli w Berlinie to po prostu mieli pecha bo trafili na jeden z najgorszych... ja sam sie bałem, ale... Alanis kazała na siebie długo czekać, ale jak już wyszła to... po kryzysie z wczoraj nie ma najmniejszego śladu. Alanis w doskonałej formie fizycznej, głos wspaniały, wcale się nie męczyła, nawet wody mało co piła. dawno nie widziałem żeby była taka wyluzowana, uśmiechnięta, szczęśliwa, pełna wiary że to wszystko co robi ma sens. najlepsza Alanis jaką sobie można wymarzyć, jak za dawnych pięknych czasów. Do tego stopnia że pozwoliła sobie na brawurowe wykonanie pewnych utworów a zwłaszcza You Oughta Know. wykonała to tak, że fanki dosłownie oszalały !!!

Koncert był w takiej wielkiej sali kinowej, siedzenia bardzo wygodne. miałem dopiero ósmy rząd, ale naprawdę było blisko, tylko 10 metrów do sceny !!! Jeszcze nie byłem na takim koncercie Alanis gdzie zebrałoby się tyle przypadkowej publiczności co tu. nawet w pierwszym rzędzie, nie licząc tego Niemca co mnie tak prześladuje. nie wiem jak on to robi, jak zobaczyłem go znowu w pierwszym rzędzie (dosłownie metr od Alanis.... a scena wysoka tylko na pół metra..) to sie załamałem... Ale... czasami lepsze jest wrogiem dobrego, w trakcie całego koncertu Alanis nawet na niego nie spojrzała. ani razu... Jej się nie można narzucac, zmuszać Ją do czegokolwiek.. dobrze mu tak.

A na kogo patrzyła? ano... na mnie !!!! jak to możliwe ? Nie wiem, już Alanis ma swoje sposoby... zebrałem trzy razy więcej powłóczystych niż dzień wcześniej chociaż tam byłem w pierwszym rzędzie. od początku, już od Uninvited mnie wypatrzyła... akurat Jej wzrok był skupiony na tym mniej więcej rejonie w którym ja siedziałem. Podczas You Learn tak się cudownie na mnie patrzyła, że dziewczyna siedząca rząd wcześniej dwa razy się odwracała i mierzyła mnie zdumionym wzrokiem.. Fakt, Alanis ułatwiał sprawę fakt, że gdy wstałem to akurat byłem na poziomie Jej wzroku.

Jako pierwszy bis zagrali Version of Violence, absolutnie akustyczna wersja, tylko Alanis i Jason, CUDO !!!!

Choć to wydaje się nieprawdopodobne, ale powalczyłem o setlistę. Nie, nie udało się... Ale zabrakło naprawdę niewiele.. W połowie sali znowu były stanowiska dźwiękowca i oświetleniowca, ale 10 rzędów za mną... tuż po koncercie pobiegłem do nich, ale setlisty dźwiękowca już nie było... pytam go czy ma setlistę, ale obrzucił mnie nieprzytomnym wyrokiem, poszukał i nie znalazł... Ale tuż obok zauważyłem setlistę w rękach oświetleniowca !! Biegnę do niego jak szalony !! no i proszę go czy by nie dał mi tejże.. ale.... on mówi (doskonała angielszczyzna, z alanisowym akcentem... ), że nie może mi jej dać bo je... zbiera (gromadzi). Miał na niej mnóstwo naniesionych własnych komentarzy i chyba to był ten powód.. gdybym wykazał się większą przytomnością umysłu to bym mu odpowiedział że ja przecież też gromadzę. W ogóle to oschły i arogancki był, ciekawe czy w rozmowie byłaby taka sama.... Alanis.

foto: fabulousfreak.com

Ironic + Thank U


Mix z koncertu


Ironic


sobota, 16 sierpnia 2008, dookola-alanis

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


NOWE PIOSENKI:
RECEIVE


GUARDIAN


Havoc and Bright Lights
amazon.com | okładka___________________________________________

MAGICAL CHILD


Every Mothet Counts 2012
| starbucksstore.com |


______________________________________________________________________________________

ZDJĘCIA:FANLISTING:
PRZYJACIELE:


front row strefa alanis 

morissette


AlanisWEB - polska 

strona o Alanis Morissette
NASZE BANERY:
AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

Add Link - Suggest Link - Submit URL Directory tło