Blog > Komentarze do wpisu

Alanis i Mario


Foto: fabulousfreak.com
Nowy chłopak Alanis.

Od czasu zerwania z Ryanem Reynoldsen Alanis trzymała swoje życie uczuciowe raczej w ukryciu. Dlatego gdy czasami paparazzim udało się przyłapać ją z jakimś mężczyzną, od razu wybuchały plotki o jej nowym związku i porównania "Czy jest lepszy od Ryana?". Alanis czasami sama prowokowała takie plotki np. idąc za rękę ze swoim gitarzystą Jasonem Orme. W końcu jednak przyznała się, że spotyka się z Tomem Ballanco i to już prawie od połowy 2007 roku!

zdjęcia: fabulousfreaki.comTom wyglądał na poważnego, miłego faceta, który mógłby zapewnić Alanis wreszcie trochę stabilizacji emocjonalnej. Polubiłam go. Życzyłam im obojgu jak najlepiej.

Dlatego byłam delikatnie zszokowana, kiedy w październiku 2009r. pojawiły się zdjęcia Alanis obściskującej się u jubilera z jakimś innym, młodszym facetem.

zdjęcia: fabulousfreak.comNa początku myślałam, że jest to tylko jej przyjaciel gej, z którym wygłupiała się przed paparazzim. Jednak coraz częściej zaczął się pojawiać u jej boku. Okazało się, że nazywa się Mario Treadway i jest raperem noszącym pseudonim Souleye. Znając gust Alanis powinnam była się domyślić, że taki młody, chłopięcy gość musiał wpaść jej w oko. Uderzający był tez kontrast z Tomem - Mario w przeciwieństwie do niego nie ukrywał się przed fleszami aparatów, widać było, że takie zainteresowanie wcale go nie peszy. zdjęcia: fabulousfreak.com


<


W czerwcu 2010 gruchnęła wiadomość, że Alanis 22. maja wyszła za mąż za Maria i że jest z nim w ciąży...! Ale o tym jeszcze napiszę.
piątek, 01 października 2010, dookola-alanis

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


NOWE PIOSENKI:
RECEIVE


GUARDIAN


Havoc and Bright Lights
amazon.com | okładka___________________________________________

MAGICAL CHILD


Every Mothet Counts 2012
| starbucksstore.com |


______________________________________________________________________________________

ZDJĘCIA:FANLISTING:
PRZYJACIELE:


front row strefa alanis 

morissette


AlanisWEB - polska 

strona o Alanis Morissette
NASZE BANERY:
AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

AlanisNEWS - dookoła 

Alanis Morissette

Add Link - Suggest Link - Submit URL Directory tło